0

Spolupracujeme

Cutulum - Eliška Kuchtová

Firma FLEXIKO úzce spolupracuje s módní návrhářkou Eliškou Kuchtovou. Její kolekci najdete pod značkou CUTULUM.

Vlastní kolekce obuvi Cutulum se zrodila někdy na jaře roku 2011 v hlavě mladé módní návrhářce Elišce Kuchtové během jejího studia na pražské UMPRUM. Když o svých začátcích vypráví dnes, mluví o pohádce, která začala v lékárně. Výjimečně pohodlné, ale ne moc hezké zdravotní boty z jedné pražské výlohy, vnukly Elišce nápad a ten se rychle přetavil v akci. Propojení dvou rozdílných světů - zdravotní obuvi a současné módy – se brzy stalo definicí Cutulum, podpořené řemeslnou výrobou odborníků ze zlínské firmy Flexiko.

Většina bot Cutulum vychází z různých střihových variací a detailů, které se používají při výrobě zátěžových nebo zdravotních bot. Eliška si tak hraje s tradičními střihy a intuitivně objevuje nové možnosti v rámci klasických konstrukčních postupů a estetiky. Boty jsou vyrobené z prvotřídních materiálů, některé jsou obohacené ručně odlitými podrážkami. Můžete si je vyzkoušet ve vybraných obchodech a galeriích.

Eliška získala za kolekci Cutulum nominace na ocenění Czech Grand Design 2012 v kategoriích Objev roku a Módní designér roku.

www.facebook.com/cutulum

Flexiko CZ s.r.o.

Kontaktní informace

Adresa

FLEXIKO CZ s.r.o.
Lhota 279
763 02 Zlín 4

Tel.: +420 577 991 142
Skype: flexiko
E-mail: info@flexiko.cz
Web: http://www.flexiko.cz

Obchod

Tel.: +420 737 361 884

E-mail: objednavky@flexiko.cz

Osobní převzetí zboží je možné pouze po předchozí telefonické domluvě.

© FLEXIKO CZ s.r.o. - flexible shoes 1992 – 2023  | worked by  W1D  | Joomla!®  | #