Kde tradice a inovace spojují kvalitu flexiblové obuvi

Kde tradice a inovace spojují kvalitu flexiblové obuvi.  To je Flexiko Šité boty ze Zlína

Pohodlí a bezpečí Vašich nohou je náš závazek

Vítejte ve světě Flexiko, české firmy s dlouholetou tradicí ve výrobě flexiblové obuvi.

Od roku 1992 stojíme na špičce trhu, a to díky naší vášni pro inovaci, kvalitu a profesionální servis. Naši klienti v Evropě, Japonsku a USA nás uznávají pro naše unikátní technologie a špičkové produkty vyrobené tradiční metodou tzv. flexiblového šití.

Nahlédněte s námi do minulosti

1992 je rokem založení společnosti Flexiko CZ s.r.o. Od té chvíle se věnujeme výrobě flexiblové obuvi s precizností a oddaností, jak jsme si vytyčili. S každým krokem ve vývoji, vzorování a šití obuvi, si zakládáme na české tradici, kterou jsme propojili s moderními technologiemi a designem.

Kvalitní česká flexiblová obuv splňující vysoký komfort pohodlí a bezpečí pro Vaše nohy

Jsme si jisti, že jste už slyšeli o našich ikonických výrobcích, jako jsou pionýrky, farmářky, wibramky a další. Naše obuv je nejen moderní a stylová, ale navíc splňuje přísné bezpečnostní standardy. Jsme hrdí na to, že naše pracovní obuv je atestovaná Institutem pro testování a certifikaci Zlín (ITC Zlín), což je zárukou její kvality.

Certifikace jako potvrzení kvality

Než uvedeme výrobek na trh, testujeme jeho pohodlí, stupeň ochrany i životnost. Naše vášeň pro kvalitu a inovaci nás dovedla k certifikacím a oceněním, na která jsme velmi pyšní.

Boty na míru

Díky našim speciálním technologiím a zakázkové výrobě jsme schopni vyjít vstříc i těm nejnáročnějším požadavkům našich zákazníků.

Kde jsme stihli zanechat stopy

Naše obuv si našla své místo nejen v České republice, ale také v mnoha zemích Evropy, Japonska a USA. Export činí přibližně 60 % naší produkce, což svědčí o důvěře, kterou nám dávají naši zahraniční partneři. Mezi našimi odběrateli najdete prestižní společnosti, které si cení kvality českého výrobku. Někteří z našich partnerů jsou například:

  • Škoda Auto
  • Sklo Bohemia
  • Triodon, spol. s.r.o. Fryšták
  • Holoubek Protect

6 slov, která definují značku Flexiko

„Tradice – Pohodlí – Design – Funkčnost – Bezpečnost - Péče“

Kompletní sortiment zahrnuje i prostředky na údržbu a ošetřování obuvi, vkládací stélky a šněrovadla, abyste měli vše, co potřebujete pro pohodlný a bezstarostný den. Nabízíme víc než jen obuv.

Věříme, že jsme vás okouzlili světem Flexiko CZ s.r.o. – místa, kde kvalita a tradice jdou ruku v ruce s inovacemi a moderním přístupem.

Děkujeme za vaši důvěru a těšíme se, že se stanete součástí naší stále rostoucí rodiny spokojených zákazníků nebo partnerů.

Naše flexibilní obuv je šitá na míru pro Vaši pohodlnou a bezstarostnou chůzi životem.

S námi nešlápnete vedle.  

Vladislav Staněk

CEO

FLEXIKO CZ s.r.o.